webkamery zoo
Úvod » Zoologická zahrada Praha » Zoologická zahrada Praha – webkamery a videa

Zoologická zahrada Praha – webkamery a videa

 


Někdy je těžké, být ve správný čas na správném místě. Pokud jste zoo navštívili, ale váš oblíbený druh se ne a ne se ukázat nebo třeba prahnete po shlédnutí nových roztomilých přírůstků z tepla a pohodlí domova, můžete se podívat na videa nebo sledovat online webkamery.

Nové slůně v Zoo Praha

První slůně, které se narodilo slonici Tamaře

V pátek 7. října 2016 se slonici Tamaře narodil osmdesátikilový sameček. Od sloní mámy se z počátku nehnul ani krok. Sál mateřské mléko a mnoho lidí se vypravilo následující víkend do zoo právě kvůli němu. Podívejte se na jeho nesmělé  a vratké první pohyby. Sameček byl později v hlasování pojmenován Rudolf.

Slůně v Zoo Praha se snaží běhat

Max se narodil na jaře 2016 slonici Janitě.

Vratké nohy se slůněti podlamují a udržet se na nich není vůbec legrace. Trochu zběsilou snahu se na nich přece jen dát do běhu ukazuje video, včetně malých selhání a pádů, které nové krůčky jako vždy doprovázejí.

Živy přenos z Údolí slonů nabízí pražská zahrada zde >>>

Kompletní pražské přenosy pak zde >>>

V Zoo Praha se narodila mláďátka psů pralesních


V srpnu 2015 oživil výběh psů pralesních velký přírůstek. Tlupa malých nezbedníků se chvilku nezastavila a dělala organizované výpady na vše, s čím si šlo jen trochu hrát, ať to byl pařez nebo třeba máma. Kdo by ale jejich štěněcím očím lumpárny neodpustil…

Roztomilé maličké surikaty v Zoo Praha


Tak maličká mláďata surikat, že jsou ještě rozechvělá a roztřesená a tělíčka neudrží v klidu. Maličká chlupatá klubíčka se špičatými neduživými ocásky a nožkama jako párátka. Zoo se může pochlubit hned třemi kousky s roztomilým kukučem z října 2015.

Historie pražské Zoologické zahrady

Mapa ZOO Praha

Slavné atrakce – co nelze při návštěvě vynechat

Zvířata v pražské ZOO – čím je vyhlášená

 

Vrátit se na stránku ZOO Praha

Pokračovat na titulní stránku 
Přečtěte si také